Letní Animační Soustředění v roce 2020

Autor:

Zveme Vás na další ročník našeho Letního Animačního Soustředění v roce 2020.

Stejně jako minulý rok se bude soustředění konat formou celo-týdenního tábora na Šumavě. Termín je 17. - 23. Srpna. Účastníci se pohrouží do tajů animovaného filmu a vyzkouší si jeho výrobu od nápadu až k projekci. Soustředění je vhodné pro zkušené i nezkušené filmové tvůrce. Nabízíme společný týden v dobré partě lidí se společným zájmem o film, zkušenost s výrobou animovaného filmu pod profesionálním vedením našich lektorů a s profesionálním vybavením. Pro inspiraci a při natáčení budou výhodou krásy zdejších přírodních scenérií. Večery věnujeme hraním společných zábavných her a projekcím filmů v kině pod širým nebem. Zázemí vytvoří dobře vybavená šumavská chalupa na samotě.  Celé soustředění bude v neděli zakončeno společným promítáním výsledných filmů pro účastníky, jejich rodiče, známé a kamarády přímo na místě v improvizovaném kině.

Termín: 17. – 23. Srpna
Místo konání: Chata na samotě u Hojsovy Stráže viz. https://sokolvalcha.cz/chata/
Kapacita: 32 míst
Cena: 4500,-

Týdenní animační soustředění v krásné přírodě šumavských lesů. Účastníci se pohrouží do tajů animovaného filmu a vyzkouší si jeho výrobu od nápadu až k projekci. Soustředění je vhodné pro zkušené i nezkušené filmové tvůrce.
Nabízíme společný týden v dobré partě lidí se společným zájmem o film, zkušenost s výrobou animovaného filmu pod profesionálním vedením našich lektorů a s profesionálním vybavením. Pro inspiraci a při natáčení budou výhodou krásy zdejších přírodních scenérií. Večery věnujeme hraním společných zábavných her a projekcím filmů v kině pod širým nebem. Zázemí vytvoří dobře vybavená šumavská chalupa na samotě.
Celé soustředění bude v neděli zakončeno společným promítáním výsledných filmů pro účastníky, jejich rodiče, známé a kamarády přímo na místě v improvizovaném kině.

Co pravděpodobně zažijete:
Natáčení vlastního animovaného filmu
Netradiční způsoby filmování – noční animace, ranní časosběrné proměny krajiny a další
Slavnostní zakončení – projekce vašich filmů pro všechny rodiče, známé a kamarády
Pobyt na čerstvém vzduchu v krásné přírodě a procházky po okolí
Pozorování nových světů na nebi plném hvězd
Spoustu zábavných her a společných aktivit
Večerní přírodní letní kino
Skvělé domácí jídlo z rukou naší kuchařky

více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Závazná přihláška LAS 2020