Český fantasy seriál Dračí prsten hledá podporu

Autor:

Natáčení 3 nových dílů prvního českého originálního fantasy seriálu.

První český originální fantasy seriál plný soubojů, postav a středověkých lokací představuje skupina nezávislých tvůrců, kteří společně natáčí již 2 roky. První díl již natočili a nyní se skupina připravuje pro natáčení dalších 3 dílů, které budou více než dvojnásobně delší a mnohonásobně větší oproti prvnímu.

Natáčení bude probíhat ve středověkých skanzenech, lesích, hradech a zříceninách 

Dračí prsten fantasyNové 3 díly rozvinou postavy z prvního dílu a také osvětlí události, které se udály před jeho dějem. Po smrti krále Roberta, jenž vládl království Zlaté Růže, se Dračí prsten dostává do rukou jeho bratra. Nový král má před sebou těžká rozhodování. Musí vrátit prsten mocnému mágu Mortosovi a naplnit tak již dříve uzavřenou dohodu o jeho propůjčení. Pokud mu ho vrátí, riskuje vypuknutí války s ostatními královstvími a tak ztrátu celého království Zlaté Růže. Pokud odmítne, Mortos si pro Dračí prsten přijde dříve nebo později a království možná čeká ještě horší osud. Králův synovec Ulrich na něj neustále naléhá, aby využili moc prstenu a postavili se těm, kteří ohrožují jejich království. Prsten ale chtějí i jiní. S šesti novými postavami budeme sledovat osud Dračího prstenu, jenž ovlivní celý kontinent Arnea. Příběh slibuje velké napětí, středověkou fantasy atmosféru, krásné kostýmy, úchvatné lokace, nečekané zvraty, promyšlené postavy, šermířské souboje, kouzelnický souboj i velkou bitvu.

Se zkušenostmi z prvního dílu a  dalších projektů tvůrci věří, že natočí kvalitní krátkometrážní seriál, jenž se maximálně přiblíží profesionální kvalitě. Aby zachytili co možná nejlepší a nejvěrnější středověkou atmosféru, natáčení bude probíhat ve středověkých skanzenech, lesích, hradech a zříceninách napříč Čechami. V tuto chvíli již probíhá preprodukce tak, aby na přelomu března a dubna padla první klapka. Konec natáčení posledního dílu bude koncem června 2019.

Skupina má za sebou natáčení 9 krátkometrážních projektů, díky kterým získali mnoho zkušeností. Mnozí z členů se pravidelně objevují u filmu jako herci, kaskadéři nebo komparzisté.

Projekt můžete podpořit zde.

Média