Baldův nový film Narušitel má i klip, natočil ho s Michalem Hrůzou

Autor:

V lednu příštího roku má jít do kin celovečerní film mladého filmaře Davida Baldy s názvem Narušitel, který pojednává o poválečných československých letcích.

Dlouhou postprodukci náročného filmu, dotočeného v letošním roce, si dospívající režisér obohatil vznikem videoklipu pro originální píseň Nad světlem, kterou pro film složil a nahrál Michal Hrůza. Ten natáčel ústřední singly k mnoha filmům do kin i televize, například pro Hřebejkovo Zakázané uvolnění nebo píseň k seriálu Vyprávěj. „Jde o píseň k filmu "Narušitel". Půjčím si uniformu R.A.F. ve které hrál i pan Zindulka. Ve skvělém filmu hrají i Jirka Dvořák, Petr Kostka, Pavel Neškudla, Veronika Arichteva, Stanislav Zindulka a spousta dalších...“, láká Michal Hrůza na svém FB.

Narušitel Balda HrůzaStřihačem filmu je Martin Kirov A.F.S., dlouholetý střihač celovečerních filmů Karla Janáka a známých televizních reklam. Nedávno štáb okolo Davida natáčel ruchy do filmu, fotil herce pro připravovaný plakát, v časopise ČD vyšel rozhovor se Stanislavem Zindulkou na obálce a sám režisér představoval film na televizi Seznam či v rozhlase.

Držíme Davidovi palce, aby film zdárně dokončil a diváci si na něj našli cestu do kina.

O vzniku filmu jsme informovali zde.

Média