Vyšel druhý díl komiksu United Fight

Autor:

Pro příznivce komiksu United Fight, který vychází v tištěné podobě v ročence Unitedfilm, přinášíme zprávu o vydání druhého dílu.

Komiks o téměř 50 epizodách je inspirován skutečnou problematikou nezávislého filmu, v boji o uměleckou svobodu sváděnou s komerčním filmem, a volně interpretuje skutečné šokující kauzy světa filmového průmyslu a šoubyznysu.

Vydané první dva díly z trilogie prequelu (zvukařka Ren, kameraman Brian), pojednávají o boji proti komerčnímu, zkorumpovanému a zakonzervovanému systému výroby filmu v jejich fiktivní zemi Kinema City. Vydávají se po stopě svého ukradeného scénáře a postupně odhalují velké kauzy a tajemství, o kterých neměl nikdo ani tušení, aby se jim povedlo něco, co může znamenat novou uměleckou budoucnost.

První dva díly vyšly v tištěné podobě v nákladu 2 tisíc kusů v ročenkách nezávislého filmu Unitedfilm. Druhý díl přinášíme nyní i na webové stránky. Postava kameramana střídá ve výsostním postavení „maskota“ na hlavní straně za zvukařku, která zdobila stránky doposud.

 

Unitedfight cover prequel

1. díl Ren

Tamis 01

Tamis 02

Tamis 03

Tamis 04

Tamis 05

Unitedfight cover prequel Brian

2. díl Brian

Brians 01

Brians 02

Brians 03

Brians 04Brians 05