Kurzy postprodukce od Free Cinema

Autor:

Free Cinema nabízí všem zájemcům o film kurzy, ve kterých odhalí více o filmové postprodukci a o tom, jak z natočeného materiálu získat ten nejlepší výsledek.

Postprodukce v digitálních střižnách

Termín: 2. – 3. červen 2018

Cena: 3 000 Kč

Víkendový workshop postprodukce na digitálních střižnách vás naučí rozlišovat mezi video formáty a kontejnery. Ukáže, který formát je nejlepší k dlouhodobé archivaci videa, a který k uploadu na youtube. Krom teoretických přednášek se účastníci podívají i na praktickou úpravu hrubého materiálu, tedy jeho třídění, import do střihových programů a naučí se základní funkce digitálních střižen.

Kurz vede střihač a experimentální filmař František Týmal.

(Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé v oblasti úprav videa.)

Barevné korekce videa

Teremín: 16. červen 2018

Cena: 1 500 Kč

Víkendový workshop barevných korekcí videa bude plný praktických ukázek úprav video materiálu v programu DaVinci Resolve. Během víkendu se dozvíme vše potřebné k nastavení pracovního prostředí, tipy pro korektní import materiálu a základní workflow v online fázi. Vyzkoušíme si základní úpravy obrazu, sekundární barevné korekce, tvorbu kreativního looku na většině světelných situací a přístup k nejběžnějším obrazovým trikům. Workshop povede profesionální kameraman Ondřej Belica, který má zkušenosti jak ze zahraničních filmových produkcí, tak i z českých televizí.

Kurz vede kameraman Ondřej Belica.

(Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé v oblasti úprav videa.)

Hlásit se můžete na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kurzy probíhají ve Studiu za komínem, Novákových 380/18, 180 00, Praha 8 – Libeň

Více info o Free Cinema na www.freecinema.cz