V Česku se natáčí nový STAR TREK

Autor:

Fanoušci populární série Star Trek se mohou těšit na další film z tohoto košatého filmového vesmíru. Tentokrát se bude jednat o český fan film v produkci FS FILM. Ta se natáčení fanouškovských filmů ze světa Star Treku věnuje dlouhodobě.

Kvůli licenčním podmínkám od studia Paramount se na natáčení nesmí podílet nikdo, kdo by se profesionálně živil filmem. Tím pádem je vyloučena účast českých profesionálních herců. V čem se tento film liší od předchozích snímků této české produkce? Režie a scénáře se ujal nezávislý režisér Josef Burant. Za kameru se postavil Rastislav Švarba. Jeden natáčecí den proběhl koncem ledna. Hlavní natáčení přijde na řadu letos v březnu. V létě se pak budou dělat dotáčky v exteriéru. Jelikož jsme měli možnost nahlédnout do scénáře, můžeme prozradit, že se máte vskutku na co těšit.

327063448 1230521580887618 3749282716513114732 n

Přinášíme exkluzivně první dvě fotky z natáčení. Film má pracovní název Poslední mise, A Star Trek Fan Production. V hlavních rolích se představí Igor Gottwald jako kapitán William Haul a Radek Bělina jako komandér alias jednička Tom Tasi. Ostatní filmy FS FILM produkce si můžete pustiti zde. Podpořit jejich tvorbu je možné na tomto odkazu.